Перекази

Швидкість

100 000 транзакцій за секунду - такою є пропускна спроможність параболи. Іншими словами, швидкість передачі параболи становить 10 мкс (мікросекунд). Це один з найвищих показників швидкості передачі серед різних систем переказів на блокчейні станом на 2019 рік. Ця швидкість досягається на платформі Bitshares завдяки передовій технології Graphene.

Надійність

Надійність переказів параболи досягається завдяки повній децентралізації платформи Bitshares. Ноди платформи розкидані по всій земній кулі. На кожній ноді у блокчейні міститься вся інформація про всі операції на Bitshares. Тому навіть при глобальних потрясіннях, при збереженні хоча б однієї ноди залишається збереженою вся інформація, в тому числі недоторканими залишаються ваші параболи. Якщо ж станеться так, що всі ноди по всіх континентах одночасно будуть знищені, то повірте, що Вам уже буде зовсім не до парабол.

Комісія

Cтаном на 01.11.2019, незалежно від суми переказу, комісія становить 0,7 BTS, що становить близько $0,02.
Ви можете сплатити комісію на свій вибір, в будь-якій валюті. В більшості валют комісія суттєво не відрізняється, але трапляються і винятки. Наприклад, за долі секунди можна переслати в Нову Зеландію 1 000 000 000 PARABOLA (на 01.11.2019 близько $1 000 000), заплативши комісію 0,35 OBITS.VOTING, що становить $0,0003.
Наразі при переказі PARABOLA ми не радимо своїм клієнтам платити комісію у PARABOLA, оскільки комісія становить 42 PARABOLA, а її курс зміцнився, отже за переказ Ви заплатите дещо більше - близько $0,0420.

Переваги
1. Не потрібно носити з собою банківську картку.

2. Ніяких блокувань Вашого рахунку.
3. Ніяких обмежень по сумах переказу.

Недоліки

Прозорість. Всі операції записуються у блокчейн і, при потребі, їх можна знайти, тому не радимо фінансувати які-небудь терористичні організації.  

Як переказати кошти ?
Достатньо мати інтернет, знати ім'я та пароль свого рахунку.

PARABOLA
Стирає кордони