Депозит

PARABOLA примножує активи, не використовуючи процентні ставки.
Чи замислювались Ви над тим - чому банкрутують банки ?
Відомий банк, з багаторічним досвідом, якому довіряють мільйони - і раптом ... обмеження на зняття готівки, черги біля банкоматів, вибачте ... , тимчасово ... , заблоковано ... , не працює ... , технічний збій ... , пізніше ... , перевищено ліміт ... та ін. Чи, наприклад, закінчився у Вас депозит, Ви приходите у відділення за своїми грішми. Вистоюєте чомусь довгу і незадоволену чергу, але зрештою добираєтесь до втомленої працівниці банку, яка з усіх сил намагається Вас переконати, що з банком все в порядку. Вам не скажуть, що коштів на всіх не вистачить, натомість чемні працівниці банку поцікавляться чи не хочете Ви відкрити депозит по ще вищій ставці ? Це нова дуже вигідна пропозиція. Після ствердного Вашого "НІ" Вас ще попросять добре подумати, адже не часто бувають такі високі ставки. Замовлять кошти у відділення на наступний тиждень, а на наступний тиждень уже починають діяти якісь ліміти на зняття коштів, ВАШИХ коштів. І, можливо, якийсь час Вам доведеться ходити в банк як на роботу, щоб Вам віддали ВАШЕ!
Бувають зовсім різні причини банкрутств. Але найчастіше їх поєднують спільні речі.
1. Часткове резервування.
Часткове резервування тепер застосовується практично в усіх банках. Воно створює значні ризики втрати коштів. І чим вищий банківський мультпиплікатор, тим вищі прибутки і ризики банкрутства має банк. Як правило, більшу частину ризиків банк перекладає на клієнта, а надприбутки бере собі. Тому при рецесії в банках починається гра у музичні стільці. Тільки, на відміну від гри, стільців зовсім мало.
2. Стала відсоткова ставка на депозити.
Якою б низькою не була відсоткова ставка (навіть 0,1%) існує імовірність того (дуже низька), що банк не зможе примножити Ваші кошти заробивши цю суму.
Таким чином, навіть чудовий банк в цих умовах не зможе на 100% гарантувати повернення Вам тіла депозиту з відсотками. А якщо поверне кошти Вам, то забере в когось іншого. 

Що ми пропонуємо ?

PARABOLA примножує активи, не використовуючи процентні ставки.
Майбутнє нікому невідоме, а отже, можна лише прогнозувати майбутні заробітки, але достеменно нічого не відомо. Відповідно, PARABOLA не може гарантувати, що система отримає прибуток на біржі з Ваших коштів, а отже, і не може забезпечити виконання сталої ставки. PARABOLA працює без процентних ставок. Частина від отриманого прибутку з депозитних коштів йде Вам, а частина залишається на отримати більше, ніж